ابراز محبت والدین به یکدیگردر حضور کودک

مامان روشان میگه

همون روز اول که برای بازدید مهد کودک نهال زندگی رفتم از برخورد خوب و توجه مناسب مدیریت خانم شریفی و کادر مجموعه اطمینان پیدا کردم که محیط آموزشی امن و مناسبی رو برای کودکم انتخاب کردم و خدا رو شکر میکنم و حالا مدتی هست که پسر کوچکم رو بهشون سپردم و امیدوارم که موفق باشن.

 

مامان پارسا گفت

این مهد کودک به خاطر اینکه به بچاها به چشم پول نگاه نمیکنه و دلسوز بچاهاس بهترین گزینه برای پارسا بوده

من با وجودی که تنهایی مسوولیت نگهداری از پارساجون رو داشتم کادر این مجموعه و خصوصا خانم شریفی همیشه من رو در شرایط سخت همراهی کرد.

 

مامان دایان میگه که

همیشه نگران غذا نخوردن دایان بودم و هرچی با اصرار بهش میگفتم غذا بخور لج میکرد، از طریق دوستم با این مهد کودک نهال زندگی آشنا شدم و اونا این مشکل من رو رفع کردن و حالا دایان به خوبی غذای خودش رو میخوره و نگرانی ندارم و ممنونم.

 

یه مامان دیگه اینطور میگه

دخترم ۳ سالشه و نمیتونه صحبت کنه و هرچی میخواد همش جیغ میزنه ، من یه مادرم و همیشه از این قضیه رنج می بردم ، از وقتی که رفته مهد کودک نهال زندگی حالا دیگه حرف میزنه و بیشتر میخنده و شاده و دیگه جیغ نمیزنه امیدوارم که همین رویه رو بتونه ادامه بده و مشکل صحبت کردنش کامل حل بشه.

 

مامان پارمیس

من قیمت های ثبت نام مهدهای این منطقه ی سعادت آباد رو پرسیدم، این مهد کودک نهال زندگی خیلی قیمت مناسبی داره و این جریان برای من خیلی مهم بود، کلاسهای فوق برنامشون خیلی کیفیت داره و زیاده و در ضمن تعداد بچاهای در یک کلاس متناسبه و مربی به همشون رسیدگی میکنه.

 

مامان طاها

خیلی برام مهم بود مسایل بهداشتی تو مهد کودک رعایت بشه، چندتا مهد کودک که حتی خیلی بزرگ بودن و رزرو می کردن رو رفتم نگاه کردم اما مهد کودک نهال زندگی از نظر بهداشتی هم در محیط و هم بهداشت تغذیه مناسب هست و نکته اینکه آشپزشون فقط کار آشپزی میکنه و کار خدماتی نمیکنه و تمیز هست و کیفیت غذای عالی دارن چیز دیگه ی مهم برای من این هست که دیوارها و پله ها و نرده ها و اطاق های بازی امن و بی خطر باشه که اینجا خیلی زیاد به این قضیه دقت کردن.